/klid po stěhování, vyklízení

Úklid domů po vyklízení, stěhování

 

Jste v časové tísni a nezbývá Vám energie na úklid Vaší domácnosti?

Koupili jste si nové bydlení a rádi byste si ho před nastěhováním nechali uklidit? Máte byt či dům po rekonstrukci a nevíte si rady s jeho úklidem?

Nabízíme Vám snadné řešení! Naše čistící a úklidová firma ČIŠTĚNÍ-V.CZ je moderní se rozvíjející společnost specializující se na poskytování komplexních a doplňkových služeb v oblasti čištění a úklidu .

Svěřte péči o Váš domov či firmu profesionálům.

 

Nabízíme Vám jednorázový i pravidelný úklid proškolenými a prověřenými pracovníky s dlouholetou praxí. Nabízíme komplexní čistící a úklidové služby v komerčním i soukromém sektoru. Čistící a úklidové práce jako je čištění koberců, sedaček, mytí oken, vysávání ,vyklízení a další. Na veškeré čistící a úklidové práce používáme výhradně ekologicky nezávadné čistící prostředky tuzemské i zahraniční výroby .Veškeré čisticí prostředky a úklidové pomůcky si přivezeme sebou a jsou součástí ceny. Máme bohaté zkušenosti z oblasti čištění a úklidu. Provádíme čištění a úklid ve 100% kvalitě. Náš tým je spolehlivý. Snažíme se zákazníkovi vyjít vždy vstříc. Kvalita služeb je pro nás na prvním místě . Těšíme se na spolupráci s vámi

Najdete nás na Facebooku

Partneři


www.voztrans.cz

www.vyklizeni-voztrans.cz

www.stehovani-voztrans.cz

www.okna-vase.cz
Zpět nahoru