Vyklízení Vysoké Mýto

Vyklízení   Vysoké Mýto

Vyklízení Vysoké Mýto- vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení půd a sklepů. úklid po vyklízení , úklid po rekonstrukci, úklid před rekonstrukcíVyklízení,Pelhřimov,úklid,odvoz

► Vyklízení Vysoké Mýto

 

Služba vyklízení Vysoké Mýto pokračuje následnou likvidaci odpadu.
Vyklízíme všechen materiál jako např. veškerý nábytek, koberce, všechno bytové vybavení, oblečení, spotřebiče, zárubně, dveře, staré hasicí přístroje, zábradlí a madla, umělohmotné chrániče schodů, schodiště, prádelny a sušárny, staré mandlové stroje, kočárkárny, sklepy, půdní prostory, střechy.

Nabízíme celkové vyklizení domu, rodinných, panelových i činžovních domů pro Vysoké Mýto a blízké okolí což zahrnuje tyto práce:

Specializace vyklízení Vysoké Mýto :

► vyklízení bytových i nebytových prostor
► vyklízení soukromých i komerčních objektů
► vyklízení exteriérů (zahrady, prostranství, parky atd.)
► vyklízení rodinných, panelových a činžovních domů
► 
vyklízení střešních a půdních prostor
► vyklízení sklepů a sklepních prostor 

►vyklízení pozůstalostí 
►vyklízení po úmrtí

Vyklízení domů v bodech:

 

► vyklízení materiálů určeného k likvidaci a odvozu na příslušnou skládku
► odnos veškerého odpadního materiálu z dané budovy
 vyklízecí práce nabízíme i bourací práce (např. likvidace betonových příček apod.)
► pokud máte zájem o službu  následný úklid po vyklízení a příprava prostor pro další manipulaci, využijte naší nabídky úklidů
 

Navíc máme pro Vás k vyklízení o víkendu překvapení , a to , že si nebereme, žádné příplatky za víkendové vyklízení , nebo vyklízení ve svátek.

Stěhování a vyklízení zajistíme i mimo Vysoké Mýto

Stěhování

Bytů - domů Vysoké Mýto

Přestěhovat byt 3 až 4 členné rodiny nám zabere zhruba 6 hodin. Přestěhování zvládáme velice rychle.

Stěhování

Firem - kanceláře Vysoké Mýto

Dokážeme zabezpečit stěhování malých i velkých společností, a to i po pracovní době vašich zaměstnanců.

Vyklízení

Před rekonstrukcí Vysoké Mýto

Před rekonstrukcí se obvykle objeví hromada nepotřebného haraburdí. Pomůžeme vám zachovávat pořádek.

Vyklízení

Sklepů, půdy, garáží Vysoké Mýto

Před stěhováním se obvykle objeví hromada nepotřebného haraburdí. Pomůžeme vám zachovávat pořádek.

Zpět nahoru